Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Nowy dodatek do gry Rainbow Six: Siege może sugerować, że w serii Assassin's Creed odwiedzimy Japonię

0
0
Od premiery darmowego dodatku Operacja Red Crow do gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege minęło dopiero kilkanaście godzin, a fani zdołali już odkryć umieszczonego w nim easter egga, który odnosi się do serii Assassin's Creed. Rzecz dotyczy samurajskiej zbroi na nowej mapie o nazwie "Wieżowiec", zlokalizowanej w Kraju Kwitnącej Wiśni. Zielonkawy pancerz zawiera różnego rodzaju ozdobniki w kolorze pomarańczowym, a jednym z nich jest pas zawierający symbol klanu skrytobójców z popularnego cyklu Ubisoftu.


Insygnium asasynów można traktować w charakterze nic nie znaczącej niespodzianki, ale dla miłośników serii Assassin's Creed ma ono jednak spore znaczenie. Dlaczego? Powodem są powtarzane od lat prośby o stworzenie odsłony tego cyklu, której akcja rozgrywałaby się w feudalnej Japonii. Deweloperzy ze studia Ubisoft Montreal są z pewnością świadomi oczekiwań fanów i mogli w ten sposób dać im wyraźny sygnał, że taki plan jest brany pod uwagę. Z drugiej strony drobny easter egg może być zwyczajnym żarcikiem autorów, nie mającym nic wspólnego z dalszym rozwojem tasiemca. Od dawna podejrzewa się, że Assassin's Creed w 2017 roku złoży wizytę w Egipcie i są nawet na to grubymi nićmi szyte "dowody".


Zbroja samuraja w Rainbow Six: Siege

Darmowy dodatek Operacja Red Crow zadebiutował oficjalnie wczoraj. Użytkownicy gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege otrzymali wraz z nim wspomnianą wyżej mapę oraz dwóch nowych operatorów z Japonii, którzy pomagają oddziałowi Tęczy w opanowaniu sytuacji w wieżowcu.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images