Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Watch Dogs 2 odnosi się do częstych wycieków Ubisoftu i sugeruje, że nowa gra z serii Assassin's Creed będzie nosić podtytuł Osiris

0
0
Szczęśliwcy, którzy w domowym zaciszu testują grę Watch Dogs 2, informują o dużej liczbie rozmaitych easter eggów, jakimi nafaszerowali swoje dzieło deweloperzy ze studia Ubisoft Montreal. Najciekawszy z nich dotyczy domniemanego podtytułu nowej odsłony serii Assassin's Creed, która prawdopodobnie trafi do sklepów pod koniec przyszłego roku. Z doniesień jednego z użytkowników Reddita wynika, że produkt ten będzie nosić nazwę Assassin's Creed: Osiris, a nie Assassin's Creed: Empire, jak się powszechnie uważa. Informację trzeba jednak traktować z przymrużeniem oka. Dlaczego? Sprawdźcie sami.


W trakcie zmagań Marcus Holloway jest w stanie podsłuchiwać rozmowy niektórych bohaterów niezależnych. Jednym z celów ataku w Watch Dogs 2 jest pracownik Ubisoftu, który żali się w rozmowie telefonicznej, że jego firma ma kłopot z wyciekami i podaje nawet konkretne przypadki: Unity, Syndicate i właśnie Osiris. Każdy fan serii Assassin's Creed doskonale wie, że dwa pierwsze słowa odnoszą się do dwóch ostatnich odsłon tego cyklu, a dorzucenie do nich trzeciego wyrazu mogłoby sugerować, że opracowywany właśnie produkt o klanie skrytobójców będzie nosić taką, a nie inną nazwę. Nie da się ukryć, że pasowałaby ona idealnie do wcześniejszych plotek o nowej grze, które mówią, że jej akcja przeniesie nas do starożytnego Egiptu.


Warto jednak pamiętać, że Ubisoft faktycznie miał problem z wyciekiem informacji o projekcie Osiris, a stało się to w styczniu 2013 roku. Użytkownicy serwisu NeoGAF wykopali wówczas z czeluści internetu filmik (możecie zobaczyć go powyżej), który prezentował fragment sesji motion capture z niezapowiedzianego produktu o takiej właśnie nazwie. Francuski gigant dość szybko zareagował na te rewelacje, informując, że choć materiał jest prawdziwy, to prace nad grą zostały wstrzymane. Część fanów nie uwierzyła w te zapewnienia i sugerowała, że Osiris jest de facto roboczym tytułem nowej odsłony serii Assassin's Creed. Ile w tym wszystkim jest prawdy, przekonamy się zapewne już za kilka miesięcy.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images