Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Fani Skyrima ścigają się, który z nich najszybciej się ożeni - rekord wynosi 3 minuty i 37 sekund

0
0
The Elder Scrolls V: Skyrim przeżywa drugą młodość za sprawą odświeżonej edycji na PC, Xboksa One i PlayStation 4, ale najwięksi fani tej gry wciąż mocno eksploatują wydany w 2011 roku pierwowzór, rywalizując przy okazji między sobą w absurdalnych konkurencjach. Dobrym tego przykładem jest wyścig do ołtarza, który ostatnio cieszy się sporym wzięciem wśród speedrunnerów. Uczestnicy wyzwania próbują jak najszybciej zawrzeć związek małżeński w skutej lodem krainie i jak się okazuje, da się to zrobić w niespełna cztery minuty po objęciu kontroli nad bohaterem.


W walce o tytuł liczą się aktualnie trzy osoby: dwóch Norwegów i Kanadyjczyk. Ten ostatni zdołał ustanowić nowy rekord świata zaledwie dwa dni temu, wiążąc się z partnerem w 3 minuty i 37 sekund. Użytkownik ukrywający się pod pseudonimem 5exual_Tyrannosaurus pobił wynik swojego najgroźniejszego rywala o osiem sekund, wchodząc w związek małżeński z mieszkającym w Riften Marcuriem. Fani już dawno odkryli, że imperialny czarodziej to najlepsza opcja na żonę/męża, bo usiana gliczami droga do szczęścia jest po prostu najkrótsza. Aż siedemnaście rekordów z pierwszej dwudziestki dotyczy właśnie postaci maga, znacznie mniejszym wzięciem cieszy się drugi na liście Uthgerd.


Jeśli ciekawi Cię, w jaki sposób zawiera się szybkie małżeństwo z Marcuriem, koniecznie obejrzyj znajdujący się wyżej film. Przygotuj się jednak na pokaz umiejętnego wykorzystania błędów gry, bo bez nich osiągnięcie tak dobrego wyniku nie byłoby po prostu możliwe.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articlesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos


Latest Images