Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Dzięki nieuwadze pasażera metra poznaliśmy tytuł nowych przygód Lary Croft - Shadow of the Tomb Raider

0
0
Od premiery gry Rise of the Tomb Raider minął już prawie rok i wszystko wskazuje na to, że przez ten czas firma Square Enix podjęła już kroki mające na celu stworzenie kontynuacji przygód Lary Croft. Nowa odsłona odświeżonej niedawno serii może nosić tytuł Shadow of the Tomb Raider, o ile sprawdzą się sensacyjne doniesienia jednego z użytkowników Reddita. Człowiekowi ukrywającemu się pod pseudonimem Tripleh280 udało się sfotografować ekran laptopa jednego z pasażerów metra w Montrealu, na którym dobrze widoczny był logotyp produktu.


Tripleh280 wykorzystał daną od losu szansę i gdy tylko zobaczył, co jego sąsiad wyświetla na ekranie komputera, natychmiast sięgnął po telefon. Zdjęcie nie jest perfekcyjne, ale nie ma najmniejszych wątpliwości, jakiego tytułu dotyczy. Istnienie dokumentu opisującego grę jest pierwszym dowodem na to, że Square Enix nie daje odpocząć swojej podopiecznej i już wkrótce uwikła ją w kolejną niezwykłą przygodę. Wszystko to przy założeniu, że nie mamy tu oczywiście do czynienia ze sprytną manipulacją. Wyobraźnia fanów w temacie tworzenia fake'ów nie zna granic i już wcześniej zdarzało się, że świetnie prezentujące się materiały okazywały się zwyczajną podpuchą.


O prawdziwości zdjęcia przekonani są natomiast dziennikarze serwisu Kotaku, którzy powołali się na anonimowe źródło i potwierdzili, że kolejna odsłona serii faktycznie będzie nazywać się Shadow of the Tomb Raider. Dodali oni również, że gra powstaje w studiu Eidos Montreal, a nie w zlokalizowanej w San Francisco firmie Crystal Dynamics, co tłumaczyłoby to, dlaczego pasażer metra z kanadyjskiego miasta miał na swoim laptopie prezentację. Nie musi to być jednak prawda. Choć Crystal Dynamics odpowiada za pamiętny reboot cyklu Tomb Raider, to deweloperzy z Montrealu także brali czynny udział w produkcji obu gier.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles