Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Twórcy gry Mafia III podziękowali fanowi za to, że nie wrzucał do sieci spoilerów

0
0
Shaun Walker miał niebywałe szczęście. Wskutek pomyłki kanadyjskiego oddziału sklepu internetowego Amazon, paczka zawierająca kupioną przez niego grę Mafia III dotarła do niego w miniony poniedziałek, zamiast w piątek. Młodzieniec stał się automatycznie pierwszym śmiertelnikiem spoza grona deweloperów, który otrzymał szansę odpalenia długo oczekiwanego sequela na swojej konsoli PlayStation 4. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, Walker szybko pochwalił się tym faktem na Reddicie i zaczął odpowiadać na szczegółowe pytania innych ludzi dotyczące rozgrywki w nowej odsłonie serii.


Tych pytań było sporo, bo firma 2K Games zdecydowała się na ryzykowne zagranie i całkowicie zrezygnowała z wysyłania kopii recenzenckich do serwisów dedykowanym grom video. Walker nie popełnił jednak typowego dla internetowych złośliwców błędu i ograniczył liczbę informacji na temat fabuły Mafii III do absolutnego minimum. Taka postawa znalazła uznanie w oczach twórców produktu do tego stopnia, że postanowili trzymającego język za zębami szczęśliwca wynagrodzić.


Kilka godzin temu Walker oznajmił na Reddicie, że w zamian za pozbawione spojlerów posty, otrzymał od studia Hangar 13 niespodziankę. Deweloperzy skontaktowali się z nim za pośrednictwem prywatnej wiadomości, a po uzyskaniu adresu zamieszkania, wysłali mu kolekcjonerską edycję swojego dzieła. Walker otrzymał również stylizowaną na lata sześćdziesiąte kartkę pocztową, w której podziękowania przekazał sam Vito Scaletta - główny bohater Mafii II. Sympatyczny ruch i doskonałe zagranie PR-owe.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articlesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos


Latest Images