Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Firmy EA Sports i Nike przygotowały specjalne korki na premierę gry FIFA 17

0
0
Studio EA Sports dogadało się z firmą Nike w sprawie przygotowania specjalnych korków do gry w piłkę nożną (model Mercurial Superfly), które mają uświetnić nadejście nowej odsłony serii FIFA. Sprzedaż butów rozpocznie się 26 września, czyli w dzień poprzedzający amerykańską premierą "siedemnastki". Choć cena obuwia nie jest jeszcze znana i nie wiadomo, na jak duży wydatek muszą przygotować się wszyscy zainteresowani, to jednak warto trzymać rękę na pulsie. Seria jest ściśle limitowana i dostępnych będzie zaledwie 1500 par.


Buty cechować się będą unikatowym wyglądem. Po jednej ich stronie znajdziemy tradycyjny symbol firmy Nike na krzykliwym tle, po drugiej zaś ten sam logotyp przedstawiony będzie w formie rozpikselowanej. Zdaniem projektantów ma to symbolizować długą drogą, jaką przeszła seria FIFA w ciągu ostatniego ćwierćwiecza. Nie zapominajmy, że pierwsza odsłona tego cyklu, zatytułowana FIFA International Soccer, ukazała się na rynku w grudniu 1993 roku i jako jedyna oferowała klasyczny rzut izometryczny.


Logotyp studia EA Sports również znajdzie się na korkach, a konkretnie w ich tylnej części. Nad nim z kolei zobaczymy numer egzemplarza - jeden z tysiąca pięciuset. Na koniec warto dodać, że wirtualne buty będzie można podziwiać już jutro w katalogu EA Sports Football Club.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images