Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Pracownicy EA otrzymali specjalną wersję gry Need for Speed: Hot Pursuit na PC

0
0
Need for Speed: Hot Pursuit z 2010 roku to pierwsza odsłona wyścigowego cyklu, która została w całości stworzona przez Criterion Games - studio znane wcześniej z rewelacyjnej serii Burnout. Brytyjczycy poważnie potraktowali stawiane przed nimi wyzwanie, decydując się na odświeżenie formuły zabawy w policjantów i złodziei, która została ciepło przyjęta przez fanów na początku XXI wieku. Włodarze firmy Electronic Arts byli tak dumni z powstałej gry, że postanowili sprezentować ją swoim pracownikom na święta Bożego Narodzenia. Nie był to jednak zwykły egzemplarz produktu, ale pięknie zapakowana edycja specjalna na PC, która zawierała niedostępne w podstawce samochody.


Na potrzeby gry Need for Speed: Hot Pursuit - EA Crew Edition 2010 przygotowano nowe pudełka i bardzo ładne obwoluty, które po rozłożeniu odsłaniały podziękowania dla obdarowanych pracowników firmy Electronic Arts od jej ówczesnego szefa - Johna Riccitiello. Edycja ta została również wzbogacona o siedem unikatowych aut (Aston Martin DBS, Maserati Quattroporte Sport GT S, Audi R8 Coupé 5.2 FSI Quattro, Bugatti Veyron 16.4, Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition, Chevrolet Corvette Z06 i Lamborghini Reventón), rzekomo niedostępne nigdzie indziej. Tak faktycznie było, bo koncern Electronic Arts totalnie zignorował użytkowników blaszaków i nie zaoferował im w tamtym czasie żadnych dodatków DLC. Z kolei posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3 mogli kupić wspomniane samochody w rozszerzeniu SCPD Rebels Pack, które trafiło do sprzedaży zaledwie osiem dni po premierze podstawowej wersji Hot Pursuit.


Zdjęcie przedstawiające ekskluzywne wydanie gry prezentujemy obok, natomiast kolekcjonerów zachęcamy do przejrzenia oferty zachodnich serwisów aukcyjnych. EA Crew Edition 2010 nadal można bez problemu kupić i to za stosunkowo niewielkie pieniądze, choć wydawca wyraźnie poinformował o zakazie jego sprzedaży.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images