Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Eminem to wciąż jeden z najlepszych graczy w Donkey Kong na świecie

0
0
Eminema bliżej nikomu przedstawiać nie trzeba, gdyż nawet ludzie nie przepadający za rapem z pewnością kojarzą ten pseudonim. Jak się okazuje, Amerykanin jest nie tylko gwiazdą muzyki, ale również zapalonym miłośnikiem elektronicznej rozrywki. Marshall Bruce Mathers III szczególnie upodobał sobie starą grę Donkey Kong na automatach coin-op i w wolnym czasie intensywnie eksploatował ją pod kątem zdobycia najlepszego wyniku. Kiedy Eminem pochwalił się na Twitterze swoimi sukcesami w tej dziedzinie, a stało się to w marcu 2010 roku, jego osiągnięcie było tak dobre, że bez problemu zmieściłby się w pierwszej setce najlepszych graczy na świecie. Dziś z rezultatem 465,800 punktów zająłby w tym rankingu 115. miejsce.


Raper nigdy nie został oficjalnie sklasyfikowany w stawce ludzi walczących o rekord świata, gdyż w przeciwieństwie do pozostałych graczy, nie dokumentuje przebiegu swoich prób w formie materiału video. Eminem zamieścił jedynie w sieci zdjęcie tabeli wyników z automatu, który użytkuje, a to nie wystarczy, by trafić do tak elitarnego grona. Nie zmienia to faktu, że muzyk jest naprawdę dobry, w tym co robi, a osiągniętym przez niego rezultatem zachwycony był swego czasu twórca serwisu Donkey Blog. Niestety, na podstawie jednej fotografii nie da się wyciągnąć żadnego konkretnego wniosku na temat stylu gry zawodnika, nie wiadomo również, ile żyć potrzebował Eminem, żeby wypracować swój rekord. W oficjalnych turniejach gry Donkey Kong dozwolone są jedynie trzy życia, ale oprogramowanie automatu pozwala ustawić ich maksymalnie sześć.

Wynik Eminema z 2010 roku.

Rywalizacja o miano najlepszego gracza w Donkey Kong wciąż rozgrzewa emocje wśród miłośników automatów coin-op, mimo że sama gra została wyprodukowana w 1981 roku. W tej chwili magiczną barierę miliona punktów przekroczyło już trzydzieści pięć osób z całego świata, a najlepszy wynik wynosi aktualnie 1,210,000 pkt. Osiągnął go Shawn Cram i to całkiem niedawno, bo 5 maja 2016 roku.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images