Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Fan gry Pokemon Go schwytał wszystkie stworki dostępne w Ameryce Północnej

0
0
Od premiery gry Pokemon Go minęły zaledwie dwa tygodnie, a znalazł się już ktoś, komu udało się złapać wszystkie dostępne w tym tytule stworki. Wszystkie w Stanach Zjednoczonych, bo jak odkryli fani nowego produktu studia Niantic, trzy pokemony występują na innych kontynentach (Farfetch'd, Mr. Mime i Kangaskhan), natomiast kolejnych sześciu (Moltres, Zapdos, Mew, Mewtwo, Articuno i Ditto) nie da się schwytać w tradycyjny sposób, czyli spacerując po mieście z telefonem komórkowym w ręku. Aktualnie każdy Amerykanin może mieć w swojej kolekcji maksymalnie 142 pokemony z dostępnej puli i tyle właśnie uzbierał człowiek ukrywający się na Reddicie pod pseudonimem ftb_hodor. Wszystko wskazuje na to, że jest pierwszym człowiekiem, który dokonał tego wyczynu.


Pochodzący z Nowego Jorku fan wykazał się nie lada determinacją, żeby osiągnąć swój cel. Na zebranie stworków przeznaczył około 100 godzin swojego życia, przechodząc w tym czasie dystans 153 kilometrów. Ftb_hodor wykluł ponadto 303 jaja i złapał aż 4269 pokemonów. Amerykanin przyznał, że w zbudowaniu kolekcji mocno pomogły mu cztery pokestopy znajdujące się nieopodal Central Parku i tylko raz odbył on dłuższą podróż poza rodzinne miasto, konkretnie do New Jersey.

Dowód w postaci zrzutu ekranu telefonu.

Zdobycie brakujących pokemonów nie będzie już takie proste. Fani gry zdążyli już ustalić, że Mr. Mime występuje wyłącznie w Europie, Farfetch'd w Azji, a Kangaskhan w Australii i Oceanii. Z kolei schwytanie najrzadszych stworków na razie w ogóle nie jest możliwe, bo wymieniona w pierwszym akapicie szóstka będzie stanowić nagrody w specjalnych wydarzeniach organizowanych przez deweloperów.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images