Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

35-letni Japończyk jest pierwszym człowiekiem, który zdobył tysięczny poziom na Steamie

0
0
Redaktorzy serwisu Steamed przyjrzeli się ostatnio liście najbardziej zaangażowanych użytkowników Steama i ze zdumieniem odkryli, że istnieje człowiek, który może pochwalić się tysięcznym poziomem w wewnętrznym rankingu tej usługi. Pochodzący z Japonii PalmDesert jako pierwszy człowiek w historii przekroczył granicę, której wielu z Was prawdopodobnie nie osiągnie w całym życiu. Kolejne poziomy w najpopularniejszym systemie dystrybucji na PC zdobywa się poprzez kupowanie nowych produktów, udział w specjalnych wydarzeniach (np. sezonowych wyprzedażach) oraz tworzenie odznak ze specjalnych kart, które trafiają na nasze konta podczas rozgrywki.


Aby zdobyć tak wysoki level, w bibliotece gracz musi znaleźć się przede wszystkim ogromna liczba gier. PalmDesert ma ich aktualnie 5132, a i tak nie jest rekordzistą w tej kwestii. Drugi na liście Eric "StrikeR" Yau z Wielkiej Brytanii, który również przekroczył niedawno magiczną barierę tysiąca poziomów, posiada ich 5938! Oczywiście obaj panowie kupują wirtualne produkcje w hurtowych ilościach i wiele z nich - zapewne z braku czasu - nie zostaje potem odpalona. To również możemy sprawdzić za pomocą publicznie dostępnych danych. PalmDesert nie uruchomił aż 62% tytułów ze swojej biblioteki, a w przypadku Erica współczynnik ten wynosi "tylko" 45%. Warto tutaj od razu zaznaczyć, że pierwszy z użytkowników poświęca elektronicznej rozrywce blisko sześć godzin dziennie, z kolei ten drugi, który dzielnie depcze mu po piętach, prawie 10 godzin.

Bezpośrednie porównanie obu kont (źródło: Steam Database)

Ciekawie prezentują się też dane dotyczące wyceny obu kont. Wspomniany na początku rekordzista posiada gry, które łącznie warte są 70167 złotych, z kolei na produkty skompletowane przez Erica trzeba byłoby wydać ponad 86 tysięcy złotych! Podane kwoty nie uwzględniają przecen z trwającej aktualnie wyprzedaży.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articlesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos


Latest Images