Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Trailer gry Call of Duty: Infinite Warfare walczy o podium w rankingu najgorzej ocenianych filmów na YouTube

0
0
Od publikacji pierwszego zwiastuna gry Call of Duty: Infinite Warfare minęły już prawie dwa tygodnie, ale krótki film przedstawiający najnowszą odsłonę cyklu wciąż budzi wiele emocji. Dezaprobatę dla decyzji firmy Infinity Ward, która akcję popularnej serię strzelanin osadziła w dalekiej przyszłości, najlepiej widać w serwisie YouTube. Materiał został wyświetlony więcej niż 20 milionów razy i choć sporo widzów nagrodziło go "łapką w górę" (ponad 345 tysięcy), zdecydowaną większość stanowią osoby, którym walki w kosmosie ewidentnie nie przypadły do gustu. Dość powiedzieć, że wspomniany trailer ma już dwa miliony "dislike'ów"!


Tak duża liczba "łapek w dół" sprawiła, że zwiastun gry Call of Duty: Infinite Warfare znalazł się w czołówce najgorzej ocenianych filmów w YouTube. Jest pewne, że materiał przygotowany przez studio Infinity Ward poprawi jeszcze swoją pozycję w tym niechlubnym rankingu (aktualnie jest czwarty), gdyż wielu użytkowników serwisu wyrażających się negatywnie o strzelaninie podąża po prostu za tłumem. Przedstawiciele firmy Activision na razie powstrzymują się od komentarza. Co prawda, tydzień temu Eric Hirshberg zbagatelizował problem, tłumacząc, że negatywne reakcje nie miały dotąd żadnego przełożenia na kondycję całej marki, ale wówczas różnica pomiędzy głosami na plus i na minus nie była jeszcze tak miażdżąca.

Stan z 13 maja 2016 roku - godz. 12:00

Stan z 14 maja 2016 roku - godz. 9:40

Listę najbardziej krytykowanych filmów w serwisie YouTube można zobaczyć w tym miejscu. Warto zaznaczyć, że w czołowej setce nie ma ani jednego materiału dedykowanego grze video (nie licząc Infinite Warfare, rzecz jasna), a większość głosów na "nie" dotyczy bardzo znanych piosenek. W kategorii najbardziej znienawidzonych materiałów wspomniany zwiastun jest aktualnie na 65. pozycji (81.45% ocen negatywnych).


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles