Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Far Cry: New Dawn wyświetla napisy końcowe przez 50 minut i to wcale nie jest ubisoftowy rekord

0
0
Ubisoft zawsze słynął z długich list płac, wyświetlanych obowiązkowo po ukończeniu większości gier, ale w przypadku serii Far Cry francuska firma przechodzi już wszelkie możliwe granice. Na obejrzenie "creditsów" w najnowszej odsłonie tego cyklu trzeba poświęcić blisko pięćdziesiąt minut, a to wcale nie jest  rekord. Ten ostatni wciąż należy do "piątki", w której napisy końcowe trwały dokładnie 57 minut i 57 sekund. Choć Far Cry: New Dawn to produkcja zdecydowanie krótsza i mniej obszerna od poprzednika, lista płac wyświetla się przez 49 minut i 11 sekund.


Napisy końcowe w grach Ubisoftu w większości przypadków puchną regularnie, z roku na rok. W Far Cry 4 musieliśmy zarezerwować na tę przyjemność minut siedemnaście, a w Far Cry: Primal blisko cztery minuty mniej. W Assassin's Creed: Origins"creditsy" wyświetlają się przez 21 minut i 56 sekund, ale już w Assassin's Creed: Odyssey ponad pół godziny. Na tle historycznych sandboksów podobnie wypadła w tym względzie gra Watch Dogs 2, która listę płac prezentuje na ekranie przez 25 minut i 12 sekund.

Choć Ubisoft wciąż wydłuża napisy końcowe w swoich produkcjach, rekordzista wciąż wydaje się być poza zasięgiem tej firmy. Rekord Guinnessa należy bowiem do gry Mighty No. 9, która wyświetla "creditsy" przez 3 godziny, 47 minut i 51 sekund. O tym, dlaczego trwa to tak długo, przeczytacie tutaj.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles