Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Kojarzycie Kudłatego z kreskówek Scooby-Doo? Fani chcą go zobaczyć w Mortal Kombat 11

0
0
Odliczanie do premiery najnowszej odsłony serii Mortal Kombat trwa w najlepsze, a upływający czas (w tym momencie pozostało go mniej niż trzy miesiące) deweloperzy mordobicia wykorzystują do prezentacji kolejnych wojowników. Wśród tych ostatnich z pewnością zabraknie postaci Kudłatego, którego wielu z Was z pewnością kojarzy z kreskówek o psie Scooby-Doo. Ten stan rzeczy postanowili wczoraj zmienić redaktorzy satyrycznego serwisu Woken News. Utworzyli oni internetową petycję, która wzywa deweloperów gry do uwzględnienia Kudłatego w jednym z planowanych dodatków DLC.


Na początku wydawało się, że głupi żart umrze śmiercią naturalną, ale kilka godzin po starcie akcji wieść o niej dotarła do fanów serii Mortal Kombat. Ci z kolei dość mocno zmobilizowali się, aby wspomniana petycja nie przeszła bez echa. W chwili, gdy piszemy te słowa, wyrazy poparcia złożyło już ponad 40 tysięcy osób, a biorąc pod uwagę tempo przybywania podpisów, na takim wyniku z pewnością się nie skończy. Redaktorzy Woken News są z pewnością z tego faktu zadowoleni, bo ostatnio mocno promują postać z kreskówki na swojej stronie.

Choć pomysł wrzucenia Kudłatego do tak brutalnej gry wydaje się całkowicie absurdalny, nie jest on nierealny. Studio Netherrealm mogłoby bez problemu stworzyć ukrytą postać, która nie wchodziłaby w skład standardowego garnituru postaci i traktowana byłaby w charakterze zabawnej niespodzianki. Nie byłoby też problemów prawnych. Właścicielem praw do marki Scooby-Doo jest firma Warner Bros., której "interaktywna" dywizja odpowiada również za wydanie gry Mortal Kombat 11. Warto też nadmienić, że twórcy Mortala lubią spełniać rozmaite prośby fanów. Dobrym przykładem jest powrót Baraki w "jedenastce", który został uśmiercony w Mortal Kombat X.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images