Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Skyrim w kuchni - Bethesda szykuje książkę kucharską

0
0
26 marca bieżącego roku gracze lubiący gotować znów będą mogli wykazać się w kuchni, a to za sprawą książki kucharskiej, serwującej przepisy rodem z serii The Elder Scrolls: Morrowinda, Obliviona czy Skyrima. Będzie to już druga w ostatnim czasie publikacja tego typu, która nawiązuje do uniwersów znanych z erpegów Bethesdy. W październiku 2018 roku do sprzedaży trafiła książka Fallout: The Vault Dweller's Official Cookbook, gdzie opisano specjały rodem z postapokaliptycznych pustkowi.


Autorką przepisów jest Chelsea Monroe-Cassel, która na swoim koncie ma już kilka książek kucharskich nawiązujących do popularnych dzieł popkultury. Niewątpliwie tą najbardziej słynną jest publikacja A Feast of Ice and Fire z 2012 roku, która nawiązywała do serialu Gra o tron. Przepisy te okazały się tak popularne, że ich wydawca postanowił pójść za ciosem i przygotować trzy lata później drugą edycję dzieła, zawierającą inne dania. Dla fanów Morrowinda czy Skyrima takiej propozycji dotąd nie było w ofercie.


Jak już wspomnieliśmy, książka trafi do sprzedaży w marcu. Na 192 stronach znajdziemy ponad sześćdziesiąt różnych przepisów, a wśród nich elderscrollsowy klasyk, czyli Słodką bułkę (Sweetroll). Produkt jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie Bethesdy, kosztuje ok. 130 złotych.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles


Stwórz swoje własne wydawnictwo!


Słowacki Juliusz - Lilla Weneda [Słuchowisko PL]


Który członek Ekipy Friza to powiedział?


Musierowicz Małgorzata - Małomówny i rodzina [audiobook PL]


Kasowanie inspekcji Hyundai ix35


》》HOT MAYA 《《


Devil’s Hunt SPOLSZCZENIE


The Evil Within 2 Spolszczenie


Pyry tygodnia. Czarna za arogancję, biała za wielkiego ducha


Shahmaran (2023) (Sezon 1) / Lektor PL