Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Red Dead Redemption 2 ma dwa razy więcej linii dialogowych niż GTA IV i GTA V - razem wzięte

0
0
Każdy, kto miał okazję zagrać już w Red Dead Redemption 2, z pewnością zauważył, że deweloperzy z firmy Rockstar Games uzbroili swoje najnowsze dzieło w monstrualną ilość dialogów. Autorzy starali się myśleć o wszystkim, dlatego nie ma nic zaskakującego w tym, że zarówno Arthur Morgan, jak i bohaterowie niezależni ochoczo komentują nawet najmniej znaczące wydarzenia. O ogromie pracy, jaka została wykonana, najlepiej jednak mówią liczby. Twórcy już dawno ujawnili, że w RDR 2 znajduje się ponad 500 tysięcy kwestii mówionych. Western ma zatem dużo więcej dialogów niż Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto V. Razem wzięte.


Z myślą o czwartej odsłonie serii GTA studio Rockstar North nagrało 80 tysięcy kwestii. W przypadku "piątki" było ich już dwa razy więcej. To wciąż niewiele w porównaniu z Red Dead Redemption 2. Pół miliona linii dialogowych wystarcza w zupełności, żeby zostawić w pokonanym polu nie tylko dwie wspomniane wyżej gry, ale również takie tytuły, jak Fallout 4, Fallout: New Vegas, Batman: Arkham Night, Mass Effect 2 i oba dodatki do Wiedźmina 3. Nawet, gdyby zsumować rezultaty osiągnięte we wszystkich wymienionych w tym akapicie tytułach, nie miałyby one szans z RDR 2, bo rockstarowy western wciąż miałby ich więcej.


Deweloperzy nie zawsze chwalą się liczbą dialogów, jakie zostały nagrane z myślą o ich grach. Firma Rockstar Games jest tu niechlubnym wyjątkiem, ale nie ma w tym nic dziwnego, skoro w ich produkcjach znajduje się na ogół więcej mówionych kwestii, niż w rasowych erpegach. Jeśli potrzebujecie dowodu, spójrzcie na diagram, który przygotowaliśmy.Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Imagesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos


Latest Images