Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Gra Déraciné ma easter egga, który może sugerować sequel Bloodborne'a

0
0
Słyszeliście o grze Déraciné? Jesteśmy w stanie założyć się, że nie, bo jest to tytuł przygotowany z myślą o niezbyt popularnej w Polsce platformie PlayStation VR. Produkt ten może jednak mocno zainteresować fanów Bloodborne'a, bo zawiera on arcyciekawego easter egga, w którym fani widzą wskazówkę dotyczącą ewentualnej kontynuacji tej gry. Wielu ludzi od dawna liczy na to, że studio From Software dogada się wreszcie z Sony (to ten moloch dysponuje prawami do tej marki) i stworzy sequel Bloodborne'a. Wspomniany easter egg daje mglistą nadzieję, że obie strony są już dawno po słowie.


W Déraciné gracze mogą wejść w interakcję z lalką Fioną, która leży w jednym z pomieszczeń zwiedzanego domu. Gdy weźmiemy ją do rąk, szybko okaże się, że kukiełka porusza rękami, wykonując dość charakterystyczny gest z gry Bloodborne - "Nawiąż kontakt". Ciekawsze rzeczy dzieją się jednak, gdy przeczytamy związany z lalką opis. Mówi on, że Fiona jest wyobrażeniem kamiennej kobiety, która pojawia się w "niedokończonej opowieści".

Nawiąż kontakt

Firma From Software przyzwyczaiła nas, że niewiele rzeczy pozostawia przypadkowi, więc użycie słów “niedokończona opowieść” w odniesieniu do wykonywanego przez lalkę gestu, dość jasno sugeruje, że twórcy mogli w ten subtelny sposób zasugerować kontynuację Bloodborne'a. Reżyserem obu gier jest oczywiście Hidetaka Miyazaki, co również nie pozostaje bez znaczenia. Trzymajcie jednak entuzjazm na wodzy, bo nie można na podstawie takiej ciekawostki jednoznacznie stwierdzić, że sequel jest w drodze. Miejmy po prostu nadzieję, że tak jest w istocie.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images