Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Red Dead Redemption 2 pokazuje, jak się kiedyś amputowało rękę

0
0
Pamiętacie scenę z pierwszego filmu z serii Piła, gdzie jeden z bohaterów mógł uwolnić się z kajdanów tylko przez odcięcie stopy za pomocą zwykłej piły? Przed podobnym widmem stanie nieszczęśnik w grze Red Dead Redemption 2, którego Arthur Morgan może, ale nie musi spotkać na swojej drodze. Zwyczajne zdarzenie losowe w nowym produkcie Rockstara zmienia się w prostą misję fabularną, a jej zwieńczeniem jest operacja, gdzie w ruch idzie wspomniane wyżej narzędzie. Szczegóły znajdziecie poniżej, ale zanim przeczytacie kolejny akapit dobrze się zastanówcie. Choć quest nie ma nic wspólnego z fabułą, może być traktowany jako spojler.


Jak już wspomnieliśmy, zadanie z amputacją nie jest wliczane do grupy misji głównych i pobocznych - jest to zwykłe zdarzenie, którego na dobrą sprawę możemy nie zobaczyć nigdy. Z naszych obserwacji wynika, że potrzebującego pomocy mężczyznę najłatwiej znaleźć w okolicy bagien, na północ od miasta Saint Denis. Właściwą scenę rozpoznać jest dość łatwo, bo mocno zraniony delikwent spadnie po prostu z konia. Jeśli nie pospieszymy mu z pomocą, człowiek ten umrze na drodze, tak jak upadł.Misja zakłada odwiedziny u lekarza w Saint Denis, który w mgnieniu oka wyda jedyną słuszną diagnozę - trzeba amputować. Po zaaplikowaniu zastrzyku usypiającego konował ochoczo weźmie się do pracy, a gdy ręka wreszcie zostanie odcięta, jak gdyby nigdy nic wrzuci ją do wiadra. Operacji podziwiać oczywiście nie musimy, do wyjścia zachęca nas zresztą pan doktor, ale nie będzie się krzywić, jeśli dzielnie obejrzymy zabieg. Jeśli z jakichś względów nie jesteście w stanie zobaczyć tej misji sami, możecie zapoznać się z zamieszczonym wyżej filmem.

Na koniec zachęcamy Was do obejrzenia najnowszego filmu, w którym prezentujemy różne smaczki, detale i ciekawostki. To już trzeci odcinek.

Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles