Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W Red Dead Redemption 2 istnieją co najmniej dwie ukryte i kapitalne misje

0
0
Red Dead Redemption 2 oferuje piekielnie długi wątek główny, który wyjmuje co najmniej kilkadziesiąt godzin z życia, a do tego doliczyć trzeba jeszcze sporo misji i aktywności pobocznych, takich jak listy gończe czy napady na gospodarstwa. Jakby tego wszystkiego było mało, deweloperzy przygotowali kilka arcyciekawych zadań, które choć są fabularyzowane, to nie zostają zapisane na koncie bohatera w statystykach dedykowanych questom. Odkryliśmy do tej pory dwie takie misje i w niniejszym artykule chcielibyśmy je Wam przybliżyć. Zanim jednak przejdziecie do kolejnego akapitu, lojalnie ostrzegamy Was przed potencjalnymi spojlerami. Choć oba zadania nie są odnotowywane, to jednak wciąż możecie chcieć odnaleźć je sami.


Pierwsza misja dostępna jest w miasteczku Rhodes, a żeby ją rozpocząć należy porozmawiać z mężczyzną uwięzionym w piwnicy sklepu z bronią. Śmiesznie ubrany młodzieniec (dopiero w dalszej części questu można zobaczyć jego ciuchy w pełnej okazałości) próbuje zwrócić uwagę przechodniów przez niewielki otwór w ścianie domu. Kiedy wejdziemy z nim w interakcję, dowiemy się, że stary rusznikarz ma niebezpieczne odchyły i trzyma delikwenta wbrew jego woli na dole. Zadanie sprowadza się do zmuszenia sprzedawcy do otworzenia piwnicy i uwolnienia nieszczęśnika. W zamian otrzymamy karabin powtarzalny Lancaster.
Drugi miniquest jest jeszcze bardziej kozacki. Wybierzcie się na farmę świń w Aberdeen i porozmawiajcie z grubasem siedzącym na werandzie, a po krótkiej wymianie zdań przedstawi Wam swoją nieco wyuzdaną żonę i zaprosi na posiłek. Jak nietrudno się domyślić, obiad nie skończy się dla Arthura Morgana najlepiej - zresztą nie tylko dla niego, bo ucierpi też jego portfel. Misję można zakończyć poprzez ponowną wizytę w przeklętym domu i odebranie siłą kosztowności ze skrytki.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articlesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos


Latest Images